• Linda

2018

... Rok "dvaosmnáct" a jaký byl ...


Nejdřív jsem si říkala, že rok 2018 nebyl až tak zajímavý. Pak jsem si projížděla fotky v mobilu a došlo mi, že jsem si myslela úplný opak pravdy.

V roce 2018 jsem totiž udělala pár, zatím nejdůležitějších, rozhodnutí v mým životě. Pár přátel jsem získala, pár jich ztratila a díky tomu poznala zase jiné. Potkala jsem kluky z MarketingWithLove a začala s nima spolupracovat, přestoupila na kombi studium, našla si práci na plný úvazek, zjistila, že to není to pravé ořechové, trápila se, radovala se, hledala se a rozloučila se s lidmi, kteří mě zklamali, když jsem si myslela, že mě v tom těžkým období podrží.

Pak přišlo ono rozhodnutí, které zatím můj život mění nejvíce. Rozhodnutí, postavit se na vlastní nohy a udělat velký krok ze svojí tlusté komfortní zóny, hodnotím jako to nejdůležitější, co jsem měla v roce 2018 udělat. Odstěhovala jsem se do Oxfordu, dostala se do Open Cosmos, kde jsem potkala strašně skvělý lidi, díky kterým cítím, že se stále posouvám dál a dál.

A co víc? Po dlouhé době můžu zase sportovat a hlavně !!! jsem se vrátila k tanci, který mi dobíjí baterky! Poznávám nové druhy sportu a díky tomu i nové lidi.

Dělám, co mě baví s lidma,co mě baví ... a vo vo vo tom to je 😀😊 Děkuju 🙏 ... za všechno, co se tenhle rok stalo. Ať už to bylo dobrý nebo ne. A děkuju hlavně Vám, kteří jste se na mém roce/boji 2018 podíleli.

A tak přeji i Vám všem, aby Váš rok 2019 byl také plný správných i špatných rozhodnutí, které Vás budou posouvat vpřed !! ♥️ Jooo a taky hodně zdraví a silná játra (pro ta špatná rozhodnutí 😀).


#bekindandhavecourage #begatefuleveryday©2019 by Once Upon a Time.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now